Penzion jako víno


Ubytování v krásném, novém a útulném moravském Penzionu jako víno, který se nachází v malebné vinařské vesničce Bulhary v chráněné krajinné oblasti Pálava, která je vzdálena 5km od Lednice.

Bulhary mají ideální polohu ve středu kružnice pro výlety na Pálavě a do Lednicko-Valtického areálu. Přímo vesnicí Bulhary prochází ta nejdůležitější cyklostezka na Pálavě a tak to od nás máte “všude za rohem“!

Navštivte osobně místa, kde se natáčely filmy Bobule, seriál Vinaři, videoklip k písni Víno od Chinaski a mnoho dalších krásných filmů.

Pěkné chvilky pohromadě, radost v dětských očích, skvělé zážitky, objevování dobrodružství, užívat si naplno jeden druhého, dopřát si pohádkovou dávku romantiky, příjemnou moravskou pohodu, relaxovat a načerpat energii… co víc si člověk může přát? Snad jen jedno, tohle vše si užít společně s našimi nejbližšími na krásném místě.

Penzion nabízí bar, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, rodinné pokoje a slunnou terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a služba půjčení jízdních kol. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu.

Sdílet s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *