Let balónem


Vychutnejte si krásy České republiky z výšky.

Vidět pole, lesy, hrady, jezera a městečka z ptačí perspektivy má své nezaměnitelné kouzlo. Při pozorování vás nic neruší a můžete v klidu plout vzduchem tak, jak pluli vzduchoplavci již před stovkami let. Nasedněte do koše a vydejte se na opojný let balónem vzduchem.

Co přesně mohu od zážitku očekávat?

Jako místo vzletu si můžete vybrat z 26 lokací. Začne se rozbalením a nafouknutím balónu. Hned, jak bude vše připraveno nasednete do proutěného koše a vydáte se vzhůru k oblakům. Celý let trvá přibližně hodinu a končí přistáním na vhodném místě – obvykle na poli nebo louce.

Přistáním zážitek nekončí. Následně balón pomůžete balónářům sbalit a pak vás, jako skutečné prvoletce, čeká křest. Dozvíte se něco o historii balónového létání a romantice s ním spojené. Na závěr vás balónáři odvezou zpět na místo, odkud jste odlétali.

Zážitek obsahuje:

  • cca hodinový let horkovzdušným balónem
  • křest prvoletců
  • dopravu zpět na místo odletu

Celý zážitek vám zabere přibližně 3 hodiny. Let probíhá ve vícemístném koši a společně s vámi v něm budou další pasažéři.

V letních měsících probíhají ranní lety po východu slunce a večerní lety před západem slunce. V ostatních ročních obdobích se časy letů posouvají blíže k poledni. 

Sdílet s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *