Kapitánem jachty na zkoušku


Obdivujete plachetnice a procházka kolem přístavu vám zaručeně rozproudí krev v žilách? Určitě jste se už párkrát svezli, ale chtěli byste víc – dostat se kormidlu na dosah, ladit plachty a plánovat trasu. Nyní máte možnost pod dohledem zkušeného kapitána se vše potřebné naučit a je jen na vás jestli si troufnete na kapitánský průkaz.

Jak bude zážitek probíhat?

Po příjezdu dostanete uvítací drink a přivítá vás kvalifikovaný kapitán, který bude v tento den vaším instruktorem. Projdete si školení bezpečnosti, teoretický a praktický trénink – vyplouvání, přistávání, trim lodi i plachet, jednotlivé kurzy plavby (křižování proti větru, ostře proti větru, boční vítr, zadoboční vítr, zadní vítr), kotvení a další potřebné informace.

Dále obdržíte učební text a jako příjemný bonus – slevu 10 % na průkaz VMP (navazující kurz k získání průkazu pro řízení plachetnic a motorových lodí).

Zážitek se koná na vodní nádrží Lipno nad Vltavou v období od května do října za příznivých povětrnostních podmínek. Zážitek je koncipován pro 2 osoby, takže s sebou nezapomeňte vzít stejného nadšence jako jste vy. Na celou akci si vymezte minimálně 6 hodin a s sebou si nezapomeňte zabalit sportovní boty bez černé podrážky a oblečení adekvátní aktuálnímu počasí.

Sdílet s přáteli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *